Kontakt: Anna Urbańska

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. / Fax (32) 364-84-08

O Firmie

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo, witamy na stronie naszej firmy.

Firma powstała w roku 2014 w ramach współpracy z firmą DRO-AZ, która na rynku brukarskim funkcjonuje od roku 1996, realizując z ogromnym powodzeniem, wiele projektów dla instytucji publicznych, przedsiębiorstw oraz inwestorów prywatnych.

To nowe przedsięwzięcie jakim jest stworzenie firmy BRUK ŚLĄSKI, jest efektem zmieniających się trendów i wciąż rosnących potrzeb rynku budowlanego. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym potrzebom i stworzyć miejsce, gdzie klient ma możliwość dokładnego zapoznania się z ofertą firmy, otrzymania profesjonalnej porady, wykonania projektu, a przede wszystkim może zobaczyć przykładowe aranżacje ułożenia kostki brukowej, które pomogą mu w wyborze odpowiedniego materiału i zainspirują do stworzenia wymarzonego projektu. Właśnie ten cel chcieliśmy osiągnąć tworząc ogród wystawowy, do obejrzenia którego serdecznie Państwa zapraszamy.